دستگاه سنگ زنی خاص تولید

از جمله اصلی ترین زمینه های کاری گروه صنعتي صديق در برخی مواقع (متناسب با نیاز) ابتکاری و سپس ساخت ماشین آلاتی است که به صورت خاص در انواع مختلف صنایع خرد تا کلان مورد استفاده قرار می گیرد. چنانچه قطعه، مکانیزم یا دستگاهی در هر صنعتی معیوب شود و یا اینکه مشکلاتی را در حین کار برای کل سیستم بوجود آورد و یا اینکه جزو ماشین آلاتی باشد که به علت تحریم های بین المللی نتوان مشابه آن را تامین کرد، در این صورت کافی است که آن را به دست متخصصان ما سپرده تا عملیات طراحی، ابتکاری و ساخت آن در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت انجام شود.


مشخصات دستگاه سنگ زنی CNC خاص (تیزکردن کارد) تولید چاقو در اشکال مختلف :

-         بدنه دستگاه از ساختار بدون ارتعاش طراحی و ساخته شده است.

-         محور دستگاه از نوع بلبرینگ دقت بالا استفاده گردیده است.

-         دستگاه برای تولید انواع چاقو، ساطور، کاردهای منحنی شکل و... استفاده می شود.

-         دستگاه فوق دارای چهار محور همزمان CNC بوده و قادر هست هر نوع کاردی را سنگ زنی کند .

 

 

 

 

درباره ما

شرکت ماشينکاران پيشروصنعت بهينه در سال 1379 تاسيس گرديده و تحت برند گروه صنعتی صدیق محصولات خود را ارائه میدهد .هدف اصلی تاسيس شرکت خلق ايجاد دانش فنی و ارائه نو آوری های صنعتی به منظور تحکيم تکنولوژی مشتريان در مقابل رقبای خود و افزايش بهره وری آنها می باشد . شرکت ماشين کاران پيشروصنعت بهينه اعتقاد دارد اين رابطه دو طرفه برد- برد بوده که در آن مشتريان مزيت های خود را تعميم می دهند.

تماس با ما

021-46837613

021-46837643

021-46897264

09120778445

09353597589

sedigh@sedighgroup.com

info@sedighgroup.com

sales@sedighgroup.com

آدرس کارخانه

ایران، تهران، كيلومتر 19 جاده مخصوص تهران-کرج، كمربندي انديشه شهريار، بعد از پل دوم، مجتمع صنعتي زاگرس، بلوار زاگرس، خيابان صنايع، انتهای خيابان صنايع پنجم، بن بست صنعتگران پلاك 15
 ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه
8:30 الی 17:30  
بالا