تجهیزات ضدعفونی کننده

کریدورهای ضدعفونی کننده برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا

انتشار ویروس کوید 19 و یا کرونا در هوای آزاد و ماندگاری آن در روی سطوح بیان این را دارد که اقداماتی برای ضدعفونی کردن محیط های کاری، معابر اصلی، پیاده رو ها و امکان پرتردد جهت مقابله با این ویروس است انجام گیرد. گروه صنعتی صدیق با توجه به اهمیت این موضوع و کمک سلامت جامعه اقدام به اطراحی و ساخت تونل های هوشمند استریلیزاسیون (تونل ضدعفونی کننده) را تولید کند.

تجهیزات به کار رفته در این تونل مواد ضدعفونی را در داخل تونل مه پاشی می کند به طوری که با توجه به تعداد نازل ها و زوایای به کار رفته در نصب آنها، تمام قسمت های خارجی افراد مورد پاشش مواد ضدعفونی قرار می گیرد. لازم به ذکر است که مواد ضدعفونی کننده مورد استفاده دارای تاییدیه های وزارت بهداشت بوده و هیچ گونه مشکلات تنفسی و یا پوستی را ایجاد نمی کند.

تجهیزاتی که در این تونل ها نصب است سنسورهای حرکتی در ورودی این تونل ها نصب می شوند که تنها در زمان عبور افراد از آن عملیات مه پاشی مواد ضد عفونی آغاز می شود که این امر مصرف مواد ضدعفونی را به شدت کاهش می دهد.

دستگاه ضدعفونی کننده دست

دستگاه ضدعفونی کننده اتوماتیک دست، یکی از بهترین دستگاه های ضدعفونی کننده است که توسط گروه صنعتی صدیق طراحی و ساخته شده است .

با توجه به شیوع ویروس کرونا طی ماه‌های اخیر و اهمیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط آحاد جامعه از جمله زدن ماسک و ضدعفونی کردن دست‌ها و سطوح کار، طراحی و ساخت دستگاه ضدعفونی کننده سنسوری و یا پدالی هوشمند و مکانیکی توسط این شرکت که این دستگاه به طور میانگین قادر به 1200 پاشش در هر سمت از هر شارژ است.

این دستگاه دارای پمپ قوی و بادوام و طراحی زیبا برای مکان های عمومی و فروشگاه های بزرگ، بیمارستان ها، مجتمع های تجاری و اداری قابل استفاده است.

 

ضدعفونی کننده وسایل با لامپ UV

آیا می دانید که چطور با وجود ورود روزانه صدها تن آلاینده به جو زمین، هنوز می توانیم در محیط بیرون هوای تازه تنفس کنیم ؟

دلیل این امر، خورشید است!

تشعشعات فرابنفش خورشید در طول موج های خاصی باعث شکسته شدن آلاینده های بیولوژیکی و شیمیایی ایجاد شده در اتمسفر می شوند. لامپ UV در این تونل کانوایری دقیقا همان طول موجها را ایجاد می‌نمایند تا فرآیند تصفیه طبیعی در اختیار شما باشد.

طول موج نور UV در طول موج خاصی موسوم به UVC موجب شکسته شدن ساختار مولکول DNA سلول ها می شود و با شکسته شدن DNA، میکرو ارگانسیم ها توانایی تکثیر خود را از دست می دهند.

نمونه تونل کانوایری برای ضدعفونی کردن اجسام در هتل ها و فرودگاه ها و ...

 

مدل طراحی شده ضدعفونی کننده با لامپ UV

 

 

درباره ما

شرکت ماشينکاران پيشروصنعت بهينه در سال 1379 تاسيس گرديده و تحت برند گروه صنعتی صدیق محصولات خود را ارائه میدهد .هدف اصلی تاسيس شرکت خلق ايجاد دانش فنی و ارائه نو آوری های صنعتی به منظور تحکيم تکنولوژی مشتريان در مقابل رقبای خود و افزايش بهره وری آنها می باشد . شرکت ماشين کاران پيشروصنعت بهينه اعتقاد دارد اين رابطه دو طرفه برد- برد بوده که در آن مشتريان مزيت های خود را تعميم می دهند.

تماس با ما

021-46837613

021-46837643

021-46897264

09120778445

09353597589

sedigh@sedighgroup.com

info@sedighgroup.com

sales@sedighgroup.com

آدرس کارخانه

ایران، تهران، كيلومتر 19 جاده مخصوص تهران-کرج، كمربندي انديشه شهريار، بعد از پل دوم، مجتمع صنعتي زاگرس، بلوار زاگرس، خيابان صنايع، انتهای خيابان صنايع پنجم، بن بست صنعتگران پلاك 15
 ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه
8:30 الی 17:30  
بالا